kullanıcı Adınız

Bize Ulaşın

Desteği Kapat

Destek

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2014 yılında kurulan firmamız, Türk Telekom ile Toptan Satış sözleşmesi imzalamış ve Bilişim Teknolojileri Kurumun’dan İnternet Servis Sağlayıcı ve Alt Yapı İşletmeciliği Lisansına sahiptir. Vermiş olduğumuz internet hizmetlerini Türk Telekom’un altyapısının bulunduğu tüm noktalardan siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Neden WeNET ?

Geçmişinde çeşitli internet hizmetleri sunan bilgili ve deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler üretmekteyiz.

Taahhüt: Taahhüt’süz sunduğumuz internet hizmetleri ile istediğiniz zaman hiçbir ceza ödemeden intern
et paketlerinizi iptal ettirebilirsiniz.

Kota: Kotasız ve ayrıca Adil Kullanım Kotasız internet hizmetlerimiz ile yüksek hızlarda sürekli, hızlı ve kesintisiz internet hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

VDSL2: VDSL2 (Very High Speed Digital Subscriber Line 2) telefon hizmeti için kurulmuş bakır kablo altyapısı kullanan bir geniş bant erişim teknolojisidir. ADSL teknolojisinden daha yüksek hızlara ulaşmanızı ve stabil bir internet bağlantısı sağlar. 100Mbit’e kadar internet erişimi imkanı sunar.

WeNET Fiber: Fiber İnternet yani FTTX hizmeti Tüm Dünyada uygulanmaya başlayan bir fiber teknolojisidir. FTTX genel anlamda adlandırılmasıdır. Türkiye’de ugulanmakta olan 3 çeşit FTTX uygulaması mevcutur. WeNET ile FTTX hizmetlerimizden Türk Telekom’un altyapısının desteklediği tüm noktalarda hizmet verebilmekteyiz.

Online Yönetim: Sağlamış olduğumuz tüm internet hizmetlerimiz için gerçek zamanlı yönetim imkanı sunmaktayız. Online olarak şifrenizi değiştirebileceğiniz gibi arıza kaydı girişi, fatura ödeme, e-fatura çıktısı alabilme gibi servislerimizden yararlanabilirsiniz.